Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Lietuvos moksleivių sąjungos regioninis forumas Kuršėnuose

2016-02-20

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vasario 19-21 dienomis vyko Lietuvos moksleivių sąjungos regioninis forumas "Ko man dar reikia?" LMS regioninis forumas skirtas Šiaulių bei Telšių regionų mokinių savivaldų informavimo centrų (MSIC) savanoriams (Kelmė, Šiauliai, Telšiai, Plungė, Mažeikiai, Radviliškis, Akmenė, Kuršėnai, Joniškis). Forume dalyvavo per 100 mokinių. Forumo organizatoriai - Kuršėnų ir Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centrai.

Forumo dalyvius pasveikino Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir LR Seimo narė Rima Baškienė. Pasak parlamentarės, gerų rezultatų, tiek moksle, tiek gyvenime pasiekia tie, kurie yra aktyvūs, veiklūs, iniciatyvūs, žingeidūs, drąsiai ir ryžtingai kelia problemas, ieško atsakymų į iškylančius klausimus. Ji priminė, kad laikotarpis nuo vasario 16 iki kovo 11 yra paskelbtas Lietuvių kalbos dienomis ir linkėjo visada gerbti ir puoselėti mūsų protėvių saugotą ir gintą lietuvių kalbą, būti pilietiškais ir patriotiškais.

Susitikimo metu dalyviai dirbo darbo grupėse pagal savo įgūdžių ir darbo lygį. Naujieji LMS nariai susipažino su visų sričių (rinkodaros, regioninės jaunimo politikos, ryšių su visuomene, administracijos, programų/renginių, darbo su mokinių savivaldomis) veiklos pradmenimis, o ilgiau veikiantys organizacijoje galėjo klausyti paskaitų apie laiko planavimą, viešą kalbėjimą, korektišką nuomonės išsakymą, efektyvų komandinį darbą, stresą ir jo valdymą ar toliau gilinosi į savo skirtingų komitetų veiklą.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11