Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Tarptautinė jaunimo diena Kuršėnuose

2016-08-12

Rugpjūčio 12-oji paskelbta Tarptautine jaunimo diena. Ji minima nuo 1999 m. Jungtinių tautų organizacijos sprendimu. Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje. Kuršėnuose minint Tarptautinę jaunimo dieną vyko įvairios jaunimo veiklos: tinklinio turnyras, "futbolo kitaip" turnyras su "Bumpball kamuoliais", karinės estafetės, FRISBEE (lėkščiasvyžio mokykla), vandens balionų žaidimai, sportinės estafetės "Išbandyk save". Paventyje - jaunimo saloje buvo pakabintos sūpynės. Vyko daug diskusijų ir pokalbių. Šventėje dalyvavo jaunimas iš įvairių organizacijų ir įvairių rajonų.

Šią tradiciją plėtoti ėmėsi rajono jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro darbuotojai, buvę ir esami rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai, Šiaulių ir visuomenės sveikatos biuro darbuotojai, sporto organizacijos, o svarbiausia - pats jaunimas. Prie jaunimo dienos organizavimo prisidėjo Šiaulių rajono policijos bendruomenės pareigūnai. Renginio metu policijos pareigūnai organizavo protmūšį kelių eismo taisyklių ir žalingų psichotropinių medžiagų naudojimo klausimais. Šventėje dalyvavo ir jauni tėvai su savo mažyliais. Renginio kulminacija tapo dažasvydis ir vandens pramogos.

Džiaugiausi jaunimo iniciatyvomis, Kuršėnuose veikiančiu Jaunimo centru, kurio įkūrėjas Ramūnas Karbauskis skiria didžiulį dėmesį jaunimo užimtumui. Prisiminiau jaunimo stovyklas Dentiltyje. O Šiaulių rajono savivaldybę raginau girdėti jaunimo pageidavimus, bendradarbiauti. Šiaulių rajono jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė akcentavo, kad šventė pavyko, nes ji vyko smagiai, blaiviai ir saugiai. Taip pat vylėsi, kad jaunimo dienos tradicija apskries ir kitas Šiaulių rajono seniūnijas.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11