Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Seimas pritarė XVII Vyriausybės programai. Prisiekė ministrai

2016-12-13

Seimas posėdyje pritarė septynioliktosios Vyriausybės programai, kurią parengė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos socialdemokratų partijos koalicija. Už tai numatantį Seimo nutarimą balsavo 86 Seimo nariai, prieš - 3, susilaikė 40 parlamentarų.

Naujoji Vyriausybė įgijo įgaliojimus veikti ir per 3 mėnesius turi parengti ir patvirtinti konkrečias priemones šiai programai įgyvendinti.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai pabrėžė, kad formuojama ryžtinga Vyriausybė, kuri turi stiprią programą ir kuri imsis ryžtingų darbų.

"Vyriausybės tikslas - pasiekti, kad Lietuvoje būtų gera gyventi, kai įsisenėję skauduliai nebealintų Lietuvos žmonių, mūsų valstybės Nepriklausomybę stiprina visų Lietuvos piliečių meilė Tėvynei, noras dėl jos dirbti, kurti ir aukotis", - teigiama Vyriausybės programoje. Kaip pabrėžiama šiame dokumente, valstybės raidos vizija ir siūlomi sprendimai paremti penkių darnų - darnaus žmogaus, darnios visuomenės, darnaus švietimo ir kultūros, darnios ekonomikos bei darnaus valstybės valdymo - principu.

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja R. Baškienė pirmininkavo Vyriausybės narių prisaikdinimui. Priesaiką priėmė Seimo Pirmininkas.

Septynioliktosios Vyriausybės nariai: Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, aplinkos ministras Kęstutis Navickas, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, finansų ministras Vilius Šapoka, krašto apsaugos ministras Raimondas Karoblis, kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, susisiekimo ministras Rokas Masiulis, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, teisingumo ministrė Milda Vainiutė, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

Po priesaikos Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja R. Baškienė paskelbė, kad naujoji Lietu-vos Respublikos Vyriausybė prisiekė ir gavo įgaliojimus veikti. Palinkėjo sąžiningai tarnauti Lietuvai ir jos žmonėms.

← Atgal

Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11