Rima Baškienė

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Naujienos

Seime diskutavo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai

2015-01-30

LR Seimo narė R. Baškienė sausio 30 d. Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) profsąjungos narių pageidavimu surengė šio universiteto bei kitų universitetų atstovų susitikimą bei diskusiją dėl Mokslo ir studijų įstatymo naujos redakcijos, diskutuota apie aukštąjį mokslą, žemės ūkį ir kitas aktualijas.

Diskusijoje taip pat dalyvavo ASU rektoriaus A. Maziliauskas Seimo nariai V. Stundys, K. Grybauskas, Europos parlamento narys B. Ropė, Švietimo ir mokslo viceministras R.Vaitkus, ASU ir Kultūros mecenatas, UAB "Agrokoncernas" vadovas R. Karbauskis.

Skaityti toliau →

Įteikti pirmieji Lietuvos Kultūros mecenato ženklai

2015-01-30

Kultūros ministerija pirmą kartą įteikė specialiai sukurtus Lietuvos Kultūros mecenato ženklus ir diplomus, pagerbdama kultūros mecenatus, ypatingai daug prisidėjusius prie kultūros sklaidos Lietuvoje, nuolat remiančius jaunus kultūros ir meno atstovus, bendruomenes.

2015 m. sausio 30 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo" Lietuvos kultūros ministras Šarūnas Birutis Kultūros mecenato ženklus įteikė tradiciniame "Metų Gazelės" verslo apdovanojimų renginyje, kuriame dalyvavo žymiausi sparčiausiai augančių šalies verslo įmonių atstovai. Pirmuoju numeriu pažymėtas Lietuvos kultūros mecenato ženklas už suteiktą paramą projektams, kūrusiems Naisių bendruomenės gerovę bei paramą kitoms kultūros sritims, buvo įteiktas Ramūnui Karbauskiui. Antrasis mecenato ženklas įteiktas Sauliui Karosui už ilgametį verslo ir kultūros bendradarbiavimo skatinimą, trečiasis - VšĮ "Vilniaus Miesto Opera" kolektyvui už suteiktą paramą jauniesiems menininkams.

Skaityti toliau →

Susitikime su žemės ūkio ministre

2015-01-27

Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktorius Rimantas Krasuckis, specialistai iš Kaimo plėtros departamento Jonas Pupis ir Živilė Šukytė-Krasauskienė bei Žemės tvarkymo ir administravimo skyriaus vedėja Laima Kasparavičiūtė. Į susitikimą atvyko pilna salė Šiaulių krašto ūkininkų, kitų sričių specialistų.

Diskusijoje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės vadovai: meras Algimantas Gaubas, vicemeras Antanas Bezaras, Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė.

Skaityti toliau →

2014 - ieji policijai buvo darbingi

2015-01-22

Kuršėnuose vyko Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato 2014 m. veiklos rezultatų aptarimas, kuriame dalyvavo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius, komisariato padalinių vadovai ir darbuotojai. Į susitikimą atvyko LR Seimo narė Rima Baškienė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Lukšas, mero pavaduotojas Antanas Bezaras, Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Gema Janušienė, Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Tomas Grušas, Šiaulių rajono seniūnai, seniūnaičiai ir bendruomenės nariai ir visuomenės atstovai.

Skaityti toliau →

Iškilmingai pasveikintas kunigas Miškinis

2015-01-18

2015 sausio 18 d. Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje buvo aukojamos mišios ir linkima sveikatos alt. Vikarui Julijonui Miškiniui, šventusiam 80 metų jubiliejų. Į kunigus įšventintas 1962 04 18 kunigas Julijonas nuoširdžiai tarnavo Dievui ir stiprino dvasiškai žmones įvairiose parapijose.

Sausio 18 d. sekmadienio šv. mišias aukojo Šiaulių Vyskupas Eugenijus Bartulis, Kuršėnų parapijos klebonas ir vice dekanas Saulius Paliūnas.

Skaityti toliau →

Laisvės gynėjų diena Kuršėnuose

2015-01-13

Prieš 24 metus tragiški įvykiai Lietuvoje paklojo tvirtus laisvos šalies pamatus. Paminėti Laisvės gynėjų dieną Kuršėnų šv. Jono krikštytojo bažnyčioje, po to prie Vyčio paminklo Kuršėnuose susirinkę žmonės ne liūdėjo, o išsakė pagarbą ir padėką žuvusiesiems, kovojusiems, kvietė visus viltingai žvelgti į ateitį. Aštuntą valandą ryto Šiaulių rajono žmonės prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos "Atmintis gyva, nes liudija" ir dešimčiai minučių uždegė žvakeles languose. Ypač aktyvios buvo švietimo įstaigų bendruomenės. Štai Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos languose nušvito žodis "Laisvė", kieme suliepsnojo laužas, garavo arbata.

Skaityti toliau →

"Šurmuliavo iškilmingą susikaupimą bei džiaugsmingą vienybę liudijanti Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė"

2015-01-04

Sausio ketvirtąją - trijų karalių sekmadienį - Šiaulių arenoje vyko tradicinė Šiaulių Vyskupijos Šeimų šventė. Šv. Mišių auka didžiausioje miesto salėje bei šiauliečių kūrinys - muzikinis spektaklis "Žana d'Ark" dovanojo nepamirštamas akimirkas.

Šeimų šventė, pavadinta "Šeima! Gyvenk tikėjimo džiaugsmu!", šiauliečius ir svečius iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų sukvietė jau 14 kartą. Aštuntą kartą ji rengiama 5000 vietų turinčioje Šiaulių arenoje. Daugeliui šeimų ji yra tapusi tradicine nekantriai laukiama švente.

Skaityti toliau →

"Lytiškumo ugdymas geriau nei lytinis švietimas"

2014-12-19

Seime vyko nacionalinis forumas "Jaunimo rengimas šeimai: lytiškumo ugdymas ar lytinis švietimas. Jį surengė Lietuvos Respublikos Seimas, VDU santuokos ir šeimos studijų centras, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) bei Lietuvos tėvų forumas (LTF). Renginyje buvo bandoma išgryninti lytiškumo ugdymo koncepciją, ją aiškiai atskirti nuo lytinio švietimo sąvokos, kuri iš esmės orientuota į kontracepcijos vartojimą ir kito asmens kūno, kaip juslinio pasitenkinimo objekto, suvokimą.   

Skaityti toliau →

Apdovanotos sportiškiausios Lietuvos mokyklos

2014-12-17

Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti Lietuvos sportiškiausių mokyklų ir geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursų nugalėtojai.

Geriausius Lietuvos kūno kultūros mokytojus ir sportiškiausias Lietuvos mokyklas sveikino švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Lietuvos olimpinės akademijos, Lietuvos moksleivių sporto asociacijos prezidentas Audronis Deltuva, Seimo nariai.

Skaityti toliau →

Šilutės rajono moksleiviai diskutavo Seime

2014-12-11

Seime lankėsi mokinių ir mokytojų delegacija iš įvairių Šilutės rajono mokyklų. Tai Šilutės rajono savivaldybės administracijos bendrojo lavinimo mokykloms skelbto lankstinukų konkurso ,,Korupcijos virusui - STOP" dalyviai.

Po ekskursijos Seime, šilutiškius Spaudos konferencijų salėje priėmė Seimo parlamentinės grupės "Už kovą prieš korupciją" narė Rima Baškienė. Ji jauniesiems svečiams ir juos atlydėjusiems pedagogams papasakojo apie darbą Seime ir parlamentinėje grupėje kovojant prieš korupciją, pasidžiaugė Šilutės rajone organizuotu konkursu ir konkurso nugalėtojams įteikė LR Seimo padėkos raštus.

Skaityti toliau →

1 2 3 4 5 6 7 8


Nuorodos

341 įstatymų projektas →
310 pasiūlymai įstatymams →
Spaudos konferencijų archyvas →

Kontaktai

Kabinetas Seime: III-319
Kabineto Seime telefonas: (85)2396654

Mobilus telefonas: 869842173
Elektroninis paštas: rima.baskiene@lrs.lt

Biuras Šiauliuose: Vilniaus g. 263-110
Biuras Kuršėnuose: J. Basanavičiaus g. 5-11